יציאת קטינה אזרחית ישראל לחו"ל על ידי אימה אזרחית ארגנטינה

עמוד הבית פורומים פורום נוטריונים יציאת קטינה אזרחית ישראל לחו"ל על ידי אימה אזרחית ארגנטינה

• This topic has 6 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 7 שנים, 6 חודשים by
    דניאל רותם עוד ונוטריון
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • תגובות
    יציאת קטינה אזרחית ישראל לחו"ל על ידי אימה אזרחית ארגנטינה

שלום, אני אזרח ישראלי ובת זוגי אזרחית ארגנטינאית.
    יש לנו ילדה בת 3 בעלת אזרחות ארגנטינאית וישראלית.
    בחודש אוגוסט האחרון עלינו לישראל ולבת זוגי יש ויזת עבודה ושהייה ומתאפשר לה לצאת ולחזור לישראל כרצונה.
    בחודש הבא בת זוגי וביתי ייסעו לארגנטינה לביקור משפחתי.
    רציתי לדעת האם אני צריך להמציא מסמך שיאפשר לה לצאת עם ביתנו מישראל.
    חשוב לומר שבחודש אוגוסט האחרון בת זוגי נכנסה עם ביתנו לישראל לאחר שאני הגעתי מספר ימים לפני כן.

יציאת קטינה מישראל לחו"ל מחייבת הסכמה מראש של הוריה

שלום יואב,

יציאת קטין  מישראל לחו"ל  מחייבת קבלת הסכמה מראש מהוריו שהם האפוטרופוסים  הטבעיי של ילדיהם הקטינים.  כדי למנוע תקלות בביקורת הדרכונים הן בישראל והן בחו"ל  רצוי להצטייד באישור בכתב של הורי הקטין המעיד על הסכמתם  לנסיעת הקטין או הקטינה לחו"ל. לפיכך, מוטב שתמסור לאשתך- אם הקטינה מכתב המעיד על הסכמתך לנסיעת ביתכם לחו"ל.

יציאת קטינה מישראל לחו"ל מחייבת הסכמה מראש של הוריה

שלום יואב,

יציאת קטין  מישראל לחו"ל  מחייבת קבלת הסכמה מראש מהוריו שהם האפוטרופוסים  הטבעיי של ילדיהם הקטינים.  כדי למנוע תקלות בביקורת הדרכונים הן בישראל והן בחו"ל  רצוי להצטייד באישור בכתב של הורי הקטין המעיד על הסכמתם  לנסיעת הקטין או הקטינה לחו"ל. לפיכך, מוטב שתמסור לאשתך- אם הקטינה מכתב המעיד על הסכמתך לנסיעת ביתכם לחו"ל.

בהמשך להתכתבות

אני מבין.
    השאלה שלי היא האם היא צריך להגיע עם אישור נוטריוני כלשהו או שמספיק מכתב אישי ממני המאשר לה לצאת עם הילדה.
    אישור נוטריוני על מנת לחזור לישראל (לצאת עם הילדה מארגנטינה) כבר יש לה אך הוא בספרדית והוא לא מתורגם וללא אפוסטיל.
    השאלה החשובה היא האם הרשויות בשדה התעופה יבקשו לראות מסמך נוטריוני או שגם מכתב מספיק.

אישור הסכמת הורה ליציאת ביתו הקטינה לחו"ל

שלום יואב,
    נבצר ממני לנבא מה תהיה עמדתם של הרשויות בנתב"ג.  אני מניח כי מכתב שלך שבו תביע הסכמה מפורשת וברורה יספיק. מה גם שניתן להשיגך בטלפון הנייד שלך כדי לאמת את עמדתך ואף ניתן להזעיק אותך פיסית.

שלום יואב,
    נבצר ממני לנבא מה תהיה עמדתם של הרשויות בנתב"ג.  אני מניח כי מכתב שלך שבו תביע הסכמה מפורשת וברורה יספיק. מה גם שניתן להשיגך בטלפון הנייד שלך כדי לאמת את עמדתך ואף ניתן להזעיק אותך פיסית.

שלום יואב,

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך