noterion.co.il

פורום נוטריונים

מנהלי הפורום:
דניאל רותם- עו"ד ונוטריון
דניאל רותם- עו"ד ונוטריון
עורך הדין דניאל רותם סיים את לימודיו..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
שירותי נוטריונים הם שירות לציבור והם זהים לכל הנוטריונים וכן גם תעריפי השירותים
24/01/2021 00:58 שלום רן, שירותי הנוטריונים לציבור הם זהים לכלל הנוטריונים וגם המחירים הם ז
ייפויי כוח המסמיך אדם מסוים לבצע בשמך ובמקומך פעולות בחשבון בנק שלך.
17/05/2020 04:49 שלום דן, כדי להסמיך אדם כלשהו לבצע בשימך ובמקומך פעולות בחשבון הבנק שלך רצו
שירותי נוטיריון
23/01/2021 20:34 היי רציתי לדעת אם כל הנוטריונים מציעים את אותם השירותים? כולם מוסמכים לחתום
אימות חתימות על הסכם שיחתם בחו"ל
27/12/2020 12:33 כדי לאמת חתימות על הסכם שייחתם ע"י אזרח ישראלי רצוי לחתום על ההסכם וכן על ה
כניסה לפורום

נוטריונים – סקירת הנוטריונים המובילים בישראל

נוטריונים – סקירת הנוטריונים המובילים בישראל כאשר הנכם זקוקים לאישור או תרגום נוטריוני במהירות וביעילות או אישורים מורכבים אחרים למסמכים חשובים כדאי לבחור במומחים בתחום   מדינת ישראל שופעת במשרדי עורכי-דין ונוטריונים אך כאשר הנכם זקוקים לתרגום מסמכים, אישור צוואה, תרגום תעודות ועוד של מסמכים חשובים ויקרים לכם ורוצים לקבל אישור ודאי, פה..


נוטריון ספרדי – כל המידע החיוני באתר אחד

נוטריון ספרדי – כל המידע החיוני באתר אחד בשנים האחרונות מדינת ישראל קלטה עלייה גדולה מארצות אשר הינם דוברי ספרדית ולציבור זה מומלץ להשתמש בשירותיו של נוטריון דובר ספרדית לצרכי אימות ואישור מסמכים בעת הצורך   נוטריון ספרדי הינו עו"ד אשר מוסמך לאמת ולאשר מסמכים שונים שגם משמשים כראיות בבתי המשפט בישראל או בפני רשויות אחרות בישראל..


מדריך נוטריונים – בדיוק מה שאתם צריכים

מדריך נוטריונים – בדיוק מה שאתם צריכים שירותי נוטריון אלו שירותים חשובים וקריטיים לגבי מי שזקוק להם. בעניינים כאלו אנחנו נוטים לא להתפשר. כמה סיבות שיעזרו לכם להבין איך ולמה מומלץ להשתמש במדריך הנוטריון שבאתר רבים מאיתנו לא יודעים מהו נוטריון, עד שהם נזקקים לשירותיו של אחד כזה. נוטריונים הם עורכי דין בעלי הסכמה מיוחדת לחתום ולערוך..


נוטריון הגירה – כל מה שרציתם לדעת

נוטריון הגירה – כל מה שרציתם לדעת המעבר למדינה אחרת כרוך בטפסים, באישורים ומסמכים שונים שיש להמציא כדי שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. נוטריון הגירה הוא האדם שמבין בדברים הללו, וזה מי שתרצו שיהיה לצידכם בתכנון מעבר למדינה אחרת מדיניות הגירה שונה משמעותית בין מדינה אחת לרעותה. אם בישראל דורשים מסמכים מסוימים ואישורים כאלו ואחרים,..


בואו להכיר את עו"ד גץ ערי - נוטריון

  עו"ד ערי גץ, מאמין בגישה שאפשר גם אחרת בעבודה מול הלקוח, הן כעורך דין והן כנוטריון למה החלטת להיות נוטריון? אני עוסק בעיקר בעסקי נדל"ן ועצם היותי נוטריון מאפשר לי לתת ללקוחות שרות מקיף יותר ללא צורך בחיפוש נוטריון בכל עיסקת מכר.   אילו תכונות צריך כדי להיות..


עשרה דברים שחשוב לדעת לגבי נוטריונים

עשרה דברים שחשוב לדעת לגבי נוטריונים מחפשים נוטריון? הנה כמה דברים על נוטריונים שכדי לדעת   משוכנעים שהנוטריונים הם המצאה של המאה 21? ובכן, בוודאי תופתעו לגלות שהמקצוע הוא למעשה עתיק יומין, ומקורותיו הם מתקופת רומא העתיקה. אפילו בארץ, בתקופת השלטון העות'מאני, הייתה הכרה במוסד הנוטריוני, כך שלא..


אפוסטיל - במקום בו חותמת נוטריון לא מספיקה

אפוסטיל - במקום בו חותמת נוטריון לא מספיקה הידעתם? זוגות הבוחרים להינשא בטקס אזרחי בחו"ל, צריכים להשיג חותמת אפוסטיל על תעודת הנישואים וכן על מסמכים ציבוריים נוספים,  אחרת הנישואים לא יוכרו כחוקיים על ידי המדינה! רק מי שהתבקש להמציא מסמכים ציבוריים מחוץ לארץ זכה להכיר מקרוב את המונח 'אפוסטיל'...


נוטריונים - ההבדל הדק בין ישראל לחו"ל

נוטריונים - ההבדל הדק בין ישראל לחו"ל על אף שקיימת חפיפה בין השירותים הניתנים ע"י נוטריון בארץ ובחו"ל, קיימים הבדלים מהותיים בהגדרת התפקיד ובקריטריונים המגדירים מיהו נוטריון בארץ ביחס למדינות אחרות מעבר לים מי שיצטרך להיעזר בשירותיו של נוטריון בחו"ל, צפוי לגלות כי במדינות שונות באירופה, ובדגש על מדינות..


ההבדלים בין יפוי כוח נוטריוני ליפוי כוח רגיל

ההבדלים בין יפוי כוח נוטריוני ליפוי כוח רגיל יפוי כוח נוטריוני הוא בעל השלכות משפטיות וכלכליות משמעותיות, ולכן לפני ביצוע היפוי, חשוב לקבל ייעוץ משפטי ולא לבצע החלטות חשובות מסוג זה באופן עצמאי במדינת ישראל ישנם סוגים שונים של ייפויי כוח, כאשר יפוי כוח נוטריוני הוא כאמור בעל המשקל הרב ביותר. בשורות הבאות ננסה להבין מהן המשמעויות של עריכת..


עורכי דין הגירה - בדרך הבטוחה לאזרחות שנייה

עורכי דין הגירה  - בדרך הבטוחה לאזרחות שנייה מלבד הפנטזיה על חיים בבירה אירופית יפה, לאזרחות אירופית (כמו גם לאזרחות זרה בכלל) יש יתרונות פרקטים רבים – קל יותר לקבל ויזה למדינות שונות, ההשכלה הגבוהה זולה יותר ושלל הטבות נוספות ההליך לקבלת אזרחות נוספת או תושבות במדינה זרה – בין מכוח נישואין לבן זוג זר, אזרחות של..


נוטריון נדל"ן - לא להתפוצץ עם הבועה

נוטריון נדל"ן - לא להתפוצץ עם הבועה עסקאות והשקעות נדל"ן הן עניין מורכב מבחינה בירוקרטית ודורשים ליווי צמוד של עורך דין המומחה בתחום. לרוב יש צורך גם בשירותיו של נוטריון כמי שיכול לתרום את חתימתו לעסקה   בעסקאות נדל"ן כמו גם בעסקאות נוספות בהן יש צורך בנוטריון, השימוש בשירותיו מאפשר להשתמש בטפסים באישורו ובחתימתו..


על אזרחים זרים, תרגום נוטריוני וזכויות אדם

על אזרחים זרים, תרגום נוטריוני וזכויות אדם   כמה אזרחים זרים יודעים מהם הזכויות שלכם בישראל לדעתכם ? תתפלאו לגלות כמה מהם נפגעו רק משום שלא ידעו מה מגיע להם   האם ידעתם שבניגוד לעבר, לא ניתן לגרש עובד זר עד לבירור מעמדו מבחינת מערכת היחסים בה הוא טוען שהוא מעורב, אלא אם הוא טען למערכת יחסים רומנטית רק לאחר מעצר של יחידת..


נוטריונים בשירות הגלובליזציה

נוטריונים בשירות הגלובליזציה הגלובליזציה אילצה חברות שיצאו לשוק הבינלאומי, להתאים את עצמן לא רק מבחינה מסחרית אלא גם מבחינה משפטית לעולם שבחוץ. תרגום נוטריוני היה הפתרון עבורן אחת הבעיות המתעוררות לעיתים קרובות במשפטים שעוסקים בסחר בינלאומי בין חברות ממדינות שונות, הוא תרגום משפטי של מסמכים הקשורים לחוק ולחוזים שנחתמו..


עורכי דין חוזים והקשר עם תרגום נוטריוני

עורכי דין חוזים והקשר עם תרגום נוטריוני גם אם למדנו בישראל שחוזים הם לא בדיוק חוזים, ואולי בגלל זה, רצוי שלצידנו יהיה עורך דין שמתמחה בחוזים יהיו מי שיאמרו, שחוזים נועדו כדי להפר אותם ובכל זאת רובנו חתמנו על חוזים במהלך חיינו, גם אם לא ידענו שמדובר בחוזה רשמי שאנו מחויבים אליו. בחוזה הראשון שלנו אנחנו בדרך כלל נתקלים כאשר אנחנו..


כללי אתיקה של נוטריונים

כללי אתיקה של נוטריונים ב-1976 חוקק בישראל חוק נוטריונים, חוק זה קבע כללי אתיקה ומשמעת לנוטריונים פרטיים וציבוריים. במאמר זה נלמד על כללי האתיקה של הנוטריונים בישראל   ב1976 עם חקיקת חוק נוטריונים הוקמה במשרד המשפטים מחלקה המסדירה רישוי של נוטריונים. בכך הפך מקצוע זה למוסדר בישראל.המחלקה גם מוודא חתימות של..


מדריך נוטריונים

מדריך נוטריונים מימי רומא העתיקה דרך ההיסטוריה של העולם המתפתח עד לימינו, קבלו את הנוטריונים, האנשים שלעולם לא נס ליחם אחד המקצועות העתיקים ביותר הקיימים עד עצם היום הזה (ולא, לא מדובר על מה שאתם חושבים) הוא הנוטריון. כן, נוטריונים, ביצעו את תפקידם עוד בתקופת רומא העתיקה. מי הם..


כל מה שצריך לדעת תרגום משפטי

כל מה שצריך לדעת תרגום משפטי הפלפול המשפטי מלא בביטויים שלאדם שאינו מהתחום ישמעו כמו סינית. עכשיו תחשבו איך זה יישמע לו בשפה זרה... אחת התופעות הבולטות של עולם המשפט הוא הפלפול לגבי ביטויים שונים. לעיתים ביטוי מסוים יזכה לשורה של פרשנויות אשר כל אחד ממנו עלול לשנות את מהלכו של התיק בו דנים. הדבר נכון כפליים כאשר יש..


כל מה שצריך לדעת על תרגום נוטריון

כל מה שצריך לדעת על תרגום נוטריון אתם יכולים להשקיע שנים באיסוף חומר לצורך משפט או קבלת אישור, אך בהיעדר תרגום משפטי ונוטריון, כל עבודתכם יכולה להיות לשווא אומנם מחירי תרגום נוטריוני הינם קבועים כפי שנראה בהמשך, אך עלות תרגום משפטי הינו משתנה בהתאם לסוג המסמך המתורגם וחברת התרגום שמבצעת אותו. במאמר זה נלמד מה דורש אישור..


תרגום נוטריוני - מה זה?

תרגום נוטריוני - מה זה? להבדיל מתרגום רגיל, תרגום נוטריוני יכול להשפיע על מהלך חייכם, זו רק סיבה אחת להתייחס אליו ברצינות בניגוד לתרגום מסמכים לצרכי עבודה או לימודים בארץ, אותם כל אדם הדובר את השפה הכתובה יוכל לבצע. תרגומם של מסמכים משפטיים  ותעודות שונות יהיה בדרך כלל מורכב יותר וידרוש במקרים רבים פניה..


קטגוריות פופולאריות
תוכן מומלץ
Copyright © 2021 noterion.co.il כל הזכויות שמורות
אתר נוטריונים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום נוטריונים
מחפשים נוטוריון באזורכם? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם נוטריונים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!